O NÁS

NAŠE HISTORIE

Firma Bílek – kvalitní střechy s.r.o., je pokračovatelem rodinné tradice řemesla pokrývačského – tesařského, včetně řemesla klempířského, které rozšířila o mnoho dalších prací spojené s tímto krásným řemeslem.

Tato rodinná tradice sahá v historii až do roku 1928, kdy si prapraděda majitele firmy Bílek-kvalitní střechy s.r.o, zřídil živnost pokrývačskou a posléze jeho syn živnost tesařskou. V této řemeslné rodinné tradici tak pokračovali jeho syn i vnukové, svůj um neustále zdokonalovali a předávali si jej z generace na generaci až k současnosti. Jak již napovídá název firmy Bílek – kvalitní střechy s.r.o., se v této rodinné firmě vždy dbá na kvalitní provedení prací a maximální spokojenost zákazníka.

Majitel pan Zdeněk Bílek se v roce 1991 vyučil v oboru Tesař-Pokrývač. I přes zkušenosti předané touto rodinou tradicí nastoupil ke stavebnímu podniku aby získal ,,ostruhy“. Zdokonaloval se nejen ve svém řemesle, ale sbíral i cenné zkušenosti s chodem firmy. V roce 2001 si založil živnost tesařství, pokrývačství a klempířství. Zrealizoval mnoho střech, jak rodinných domů, tak i historických budov. Jeho pokrývačské i tesařské umění se účastnilo několika soutěží, kde získávalo různá ocenění (mistr pokrývač-Rakousko, olympiáda Bramac aj.). Své práce rozšířil i o výstavbu dřevostaveb, půdních vestaveb a nadstaveb.

Pan Zdeněk Bílek úzce spolupracuje s učilišti řemeslných oborů a snaží se v rámci praxe mladých učňů ve své firmě předat jim své zkušenosti a zdokonalovat jejich dovednost v těchto řemeslech.
Tito mladí řemeslníci získávají pravidelně ohodnocení z různých soutěží, např. 1. místo mistrovství ČR s MZN účastí České ručičky 2016 soutěžního oboru pokrývač, pokládka Bobrovky.

O NÁS

PROFIL SPOLEČNOSTI

Našim zákazníkům poskytujeme osobní přístup, bezplatné poradenství, cenový návrh a především kvalitní provedení tesařských, pokrývačských i klempířských prací (vč. zakázkové výroby). V rámci poskytování kompletních služeb zákazníkovi provádíme rovněž montáž hromosvodů včetně revize, stavbu i opravy komínů, sádrokartonářské a zednické práce, zateplování, hydroizolace.

Profesionalita našich zaměstnanců, poskytování kvalitních služeb  přispěly k transformaci společnosti na plnohodnotnou jednotku trhu. Za tu dobu jsme úspěšně dokončili mnoho  zednických prací, pokrývačských prací, klempířských prací a také tesařských prací. Vytvořili jsme si dobrou klientskou základnu a rozšířili jsme nabídku poskytovaných služeb.

O NÁS

PROČ VYBRAT NÁS

Byla nám udělena známka kvality za dobře odvedenou a kvalitní  práci. Patříme do Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů a to zejména díky kladným referencím a výbornému hodnocení spokojených zákazníků.

  • Máme zkušenosti aprofesionální tým pracovníků
  • Disponujeme modernímvybavením
  • Nabízíme kvalitu arychlost provedené práce
  • Individuálnípřístup

Vyberte si z našich služeb

Neváhejte a prohlédněte si, co nabízíme, nebo nám rovnou napište.

Účtujeme v pohodě 🙂 Ekonomický systém POHODA