_

Správně zateplená střecha = nižší náklady na energie a komfortnější bydlení v parných dnech.

_

Firma Bílek – kvalitní střechy s.r.o. poskytuje kompletní služby v oblasti montáže střech pro všechny typy rodinných domů, objektů i průmyslových hal. Střecha jakékoli konstrukce musí být pevná a spolehlivá. Proto by měla být realizována tak, aby odolávala na vlivy prostředí a změny teplot.

Poradíme při výběru střešní krytiny, zhotovíme novou střechu ať už se rozhodnete pro tradiční režnou tašku, nebo moderní glazuru. Naše práce je rychlá a kvalitní. Střecha může mít sedlový tvar, dále pak může být střecha polovalbová, střecha pultová, střecha stanová, střecha mansardová, střecha plochá i střecha břidlicová.

Firma Bílek – kvalitní střechy s.r.o. – střechy s tradicí.

Naše pole působnosti je Brno, Brno-venkov, Vyškov, Slavkov u Brna.

Na ploché střechy pokládáme různé druhy asfaltových pásů včetně jejich ochranných nátěrů, nebo TPO/PVC, MPVC značek: ALKORPLAN, BAUDER, FATRAFOL, MONARPLAN, MERKS, RHEPANOL, RHENOFOL, SIKA aj.

Při pokrývání střešních plášťů používáme výrobky těchto značek:

TONDACH, BRAMAC, CREATON, KM-BETA, MEDITERAN, CEMBRIT, ROBEN, ERLUS, ETERNIT, EDILIT a šindele: IKO, VEDAG, TEGOLA, KERABIT a jiné.

Provádíme montáž nadkrokevní izolace firmy BRAMAC, BAUDER, CREATON, PUREN, SATJAM. V rámci našich služeb zateplujeme střešní konstrukce.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o tuto naší službu, kontaktujte nás