Reference

Zhodnocení opravy střechy v Ochozi jen v superlativech. Pan Bílek, profesně i lidsky úžasný clověk,pracovní parta pohodová, sehraná, vždy vycházející si vstříc. Vše provedeno kvalitně a v daných termínech. Mohu vřele doporučit. Spolupráce s touto firmou byla radostí.
Jan Drahovzal
Pana Bílka velice doporučuji, na starším domě nám kompletně vyměnil střechu včetně štítů a věnce. Práce je provedena velice profesionálně. Máme v širokém okolí nejhezčí střechu a všichni nám ji chválí. Výborná komunikace, dobrá cena a vstřícné řešení našich dalších požadavků.
Petr Ledabyl
Spolupráci s panem Bílkem si nemůžeme vynachválit. Skvělá domluva, vysoká odbornost, dochvilnost a kvalita provedených prací. Pan Bílek je do své práce “srdcař” s dlouholetými zkušenostmi. Naši komplikovanou střechu postavil od píky – jednalo se o kompletní realizaci střešního pláště, práce probíhaly v zimě a chlapi makali i při mínus 11°C. Práce je přitom skvěle odvedená. Už teď se těšíme na další spolupráci s touto firmou. Doporučujeme.
Lucie Vařechová
Pan Bílek nám dělal novou střechu.Ze střechy udělal STŘECHU,báječná komunikace,kluci jsou velice šikovní,ochotní,příjemné vystupování a všechny požadavky udělaný.Nemohu nic jiného než pochválit,doporučuji všem.Kvalitně udělaná práce.Přeji vám hodně úspěchů a ještě jednou moc děkuji.
Květa Kolderová
Velká spokojenost mohu jen doporučit provedena izolace tarasy v 1. patře a následná pokládka dlažby vše perfektně a čistě provedeno nikde nezatéká,komunikace a přístup profesionální a vstřícný,určitě se zase na ně obrátím při realizaci další opravy mého domu
Tonda Sedlák